Album Medyczne Zabrze
7.03.2019 roku władze miasta stworzyły album poświęcony rozwojowi medycyny w Zabrzu. W albumie sa zdjęcia zaprojektowanej odzieży medycznej dla pediatrii przez Annę Młyńska.
Uwieczniła to sesja zdjęciowa Szpital z uśmiechem dla najmłodszego pacjenta w której wystapił Profesor Tomasz Szczepański wraz z oddziałem.
LAP LAMBERT Academic Publishing
Zagraniczne wydawnictwo Lap Lambert Academic Publishing akademickie wydało książkę na podstawie pracy mgr Anny Młyńskiej dotyczącej kształtowania wizerunku użytkownika do określonych sytuacji i zachowań w formie drukowanej oraz elektronicznej. Publikacja ma zakres globalny.
Książka wyjaśnia kontekst samego wizerunku jak i stosunek do różnych środowisk, również są zaprojektowane propozycje odzieży do określonych sytuacji.

Anna Młyńska
ISBN: 978-3-659-90084-6
13.06.2016, Berlin, Germany
Design 32
Zbiór najlepszych dyplomów projektowych państwowych Akademii Sztuk Pięknych z Polski w formie książkowej.

Anna Młyńska znalazła się w gronie 32 wyróżnionych absolwentów Akademii Sztuk Pięknych z całego kraju.

Dyplom zrealizowano we współpracy z firmą Adam Feliks Próchnik.
Zaprojektowana odzież została wdrożona do produkcji seryjnej.

Dyplom uhonorowany Nagrodą Publiczności.

2014, Katowice
Show More

© 2018 by Anna Młyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone

LAP LAMBERT Academic Publishing

Zagraniczne wydawnictwo Lap Lambert Academic Publishing akademickie wydało książkę na podstawie pracy mgr Anny Młyńskiej dotyczącej kształtowania wizerunku użytkownika do określonych sytuacji i zachowań w formie drukowanej oraz elektronicznej. Publikacja ma zakres globalny. Książka wyjaśnia kontekst samego wizerunku jak i stosunek do różnych środowisk, również są zaprojektowane propozycje odzieży do określonych sytuacji. Anna Młyńska ISBN: 978-3-659-90084-6 13.06.2016, Berlin, Germany

Go to link