Anna Młyńska to absolwentka wydziału wzornictwa przemysłowego katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Jej dyplom magisterski otrzymał  nominację do konkursu Design28 - najlepszych dyplomów projektowych ze wszystkich Akademii Sztuk Pięknych w Polsce w 2014 roku, został tam uhonorwany Nagrodą Publiczności.  Prezentowany był również na festiwalu Poznań Design Days 2014 w Starym Browarze w Poznaniu, wystawiony był również w „Porcelana Śląska Park” w Katowicach, w Rondzie Sztuki w Katowicach. Anna Młyńska zrealizowała dyplom przy współpracy z firmą Adam Feliks Próchnik, współpraca przy dyplomie zakończyła się wdrożeniem do seryjnej produkcji kilku jej projektów.

W czerwcu 2016 roku, dyplom Anny Młyńskiej stał się podstawą publikacji na temat kształtowania wizerunku użytkownika w międzynarodowym wydawnictwie Lap Lambert Academic Publishing. Książki są sprzedawane na całym świecie, m.in. w sklepie internetowym Amazon (niemieckim,francuskim,amerykańskim,japońskim) elektronicznych księgarniach Bucher, MooreBooks oraz Barnes&Nobles.

Anna Młyńska współpracowała z polskimi firmami odzieżowymi m.in Adam Feliks Próchnik, tworząc kolekcje ubrań biznesowych oraz wieczorowych.

W 2016 roku w najbardziej prestiżowych salonach marki Próchnik pojawiła się kolekcja sukien wieczorowych pod wspólnymi metkami Anna Młyńska i Adam Feliks Próchnik m.in w Starym Browarze w Poznaniu, Galerii Mokotów w Warszawie.

W 2016 roku Anna Młyńska stworzyła markę odzieży medycznej EFIMED ze szczególnym uwzględnieniem oddziałów pediatrycznych.

Wizją firmy jest kreowanie personelu szpitalnego z uśmiechem dla najmłodszych pacjentów. 

Istotą zaprojektowanej odzieży medycznej zarówno damskiej jak i męskiej jest zniwelowanie strachu dzieci przed lekarzami i pielęgniarkami, tworząc łagodniejszą i bardziej dostępną relację między lekarzem a małym pacjentem. Poprzez kolorowy personel tworzy się przyjazne otoczenie dla dzieci, które są szpitalach. 

Po raz pierwszy w Polsce personel medyczny Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej, mający na co dzień kontakt z dziećmi, dzięki pionierskiemu Projektowi pt. „SZPITAL Z UŚMIECHEM DLA NAJMŁODSZYCH PACJENTÓW”- pracuje w specjalnie zaprojektowanej kolorowej i wzorzystej odzieży medycznej. 

Inicjatorką tej akcji jest Anna Młyńska. W sesji pojawił się Prof. dr hab. n. med. Tomasz Szczepański wraz z oddziałem. Patronatem była Fundacja Iskierka. Współpraca Szpital Kliniczny nr 1 w Zabrzu.

Dziś EFIMED jest ogólnopolskim producentem odzieży medycznej. 

EFIMED dla Świata.

Z zaangażowaniem wspiera szlachetne inicjatywy - tym razem wyposażył ekipę lekarzy, którzy wyruszają w trudne rejony Afryki z pomocą dla tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących pacjentów - przede wszystkim dzieci. Szpital z uśmiechem dla najmłodszego pacjenta podbija świat !

Zaprojektowana odzież medyczna przez Annę Młyńska można zobaczyć m.in St.Mary's Hospital w Mumias,Kenya oraz Bishop Kiokio Catholic Hospital.

W 2018 roku Anna Młyńska swtorzyła linię uniformów dla uczniów. Pierwsza szkoła, która została wyposażona w mundurki szkolne jest Szkoła Społeczna w Zabrzu

© 2018 by Anna Młyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone